Црвено-бијела биртија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

+4
звијездаш из шумске
Gejtoni
Чмарко Пичколовски
Radonja odlazi!
8 posters

Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Radonja odlazi! Pon 23 Mar 2015 - 7:18

Хербаши, како иде са шејковима? Ајде да видимо колико нас има
Radonja odlazi!
Radonja odlazi!

Репутација : -665
Broj poruka : 105
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Чмарко Пичколовски Pon 23 Mar 2015 - 7:29

Ja свако јутро дам хербалајф својој мачки. Говно јој изгледа баш ко шејк, а јутрос га је оставила испред владе, мислили да бонба, неша слина 2 сата анализиро узорак ХААААААААХАХАХАХА
Чмарко Пичколовски
Чмарко Пичколовски

Репутација : 0
Broj poruka : 12
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Radonja odlazi! Pon 23 Mar 2015 - 7:31

AHAHAHAHAHHAHAHAHA
Radonja odlazi!
Radonja odlazi!

Репутација : -665
Broj poruka : 105
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Gejtoni Pon 23 Mar 2015 - 7:40

Posle kruga oko Ade na roškama, ništa me tako ne osveži kao Herbin šejk.

Gejtoni

Репутација : 1
Broj poruka : 26
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Radonja odlazi! Pon 23 Mar 2015 - 7:49

Шејк дет есс Мими Шејк дет есс хехехехехехехехе
Radonja odlazi!
Radonja odlazi!

Репутација : -665
Broj poruka : 105
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Piskutavi peder iz London Pon 23 Mar 2015 - 7:50

Voliš Nermijonu - lepo, voliš roške - jos lepše, voliš Zvjezdu - i to je lepo... ali brate, voleti Herba šejk nije tako mala stvar, ozbiljno vam kazem!

Piskutavi peder iz London

Репутација : 1
Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Pon 23 Mar 2015 - 10:02

Хахахахахахахаххахахаха, пискутави га завук'о татарско-монголском борчанцу к'о Роби Пандуровићу ономад.
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Napaljena Vjeverica Pon 23 Mar 2015 - 10:08

Admine ako popijem herba šejk dal će mi porasti kitica?
Ja moju kiticu zovem krcko orašćić.
da li ce mi herba šejk udahnuti dovoljno energije da se istovremeno roškam i prcam mlade tobolčarke vjeverice s izdepilirani rep?
Napaljena Vjeverica
Napaljena Vjeverica

Репутација : 0
Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Pon 23 Mar 2015 - 10:09

Ја имам болест којој нема лека и која плаши нормалног човека, јер попијо сам много хербашејка и памет ми је скроз отупела...
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Piskutavi peder iz London Pon 23 Mar 2015 - 11:12

Licemerne i klubaske price su da je herbalajf GMO!

Piskutavi peder iz London

Репутација : 1
Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Pon 23 Mar 2015 - 11:29

Хоботница опет хоће да нас убаци у муљ.
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Piskutavi peder iz London Uto 24 Mar 2015 - 5:52

Herbasi, sjektasi!
Vrhovna komanda Herbalajfa izbrisala je nase sejkove iz brojnog stanja, nasi sejkovi su zrtvovani za cast Herbalajfa! Vi nemate vise da se brinete za njih, oni vise nepostoje! Njima cemo vrbovati nove snage!
Zato napred, u sjektasenje! Za Herbu i Herbadiju! Ziveo Herba! Ziveo Herbalajf!

Piskutavi peder iz London

Репутација : 1
Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Uto 24 Mar 2015 - 5:54

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Ojjfi8

Прави делија, пије хербалајф...
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Uto 24 Mar 2015 - 20:20

Ko зна која већ субота на нашој Мари пијем хербалајф, здругарима, наша памет ту нестаје, лудост моја не престаје, све јача је....
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Piskutavi peder iz London Sre 25 Mar 2015 - 0:39

Ljudi, meni porasla piiisa od herbalajfa, sad mogu da dohvatim pisoar ahahahaha

Piskutavi peder iz London

Репутација : 1
Broj poruka : 15
Datum upisa : 23.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od "realista" Pet 27 Mar 2015 - 8:57

звијездаш из шумске ::ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Ojjfi8

Прави делија, пије хербалајф...

ел ово ранац који се нози кад се возу рошке, а у ранац метнеш хербаћивот


"realista"

Репутација : 0
Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od звијездаш из шумске Pet 27 Mar 2015 - 23:46

Ево незнам, острогами.
звијездаш из шумске
звијездаш из шумске

Репутација : 2
Broj poruka : 74
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Admin Ned 3 Maj 2015 - 4:29

Post sa dileje net

Иначе морам вам испричати сопствено искуство на основу једне бенигне појаве али опет мислим да у неко шире сагледавање,можда и није тако бенигна појава.

У питању је секта звана Хербалајф. Сви сте чули за препарате за мршављење које чине чуда,чак су се једно време и рекламирали поједини ти препарати па су онда прекинули са тим рекламама.

Ја завршио факултет окачио ЦВ на пар места и одједном непознат број ме зове,ми смо ти и ти није се представила као Хербалајф него као нека прехрамбена фирма која нема веза са њима,расписали смо конкурс па дођите на разговор за посао тад и тад ту и ту,почетна плата је 50.000,а шта год је питаш она нешто смуља и некако изађе из ситуације да не одговори. Ок,одмах ми је мало било чудно,да не причам о плати која је као почетна превелика.

Одем ја тамо,пораним мало,место је било код зелењака у згради,дакле не пише да има никаква фирма,нема никакве табле,ја бленем и чекам да прође време,кад наиђе девојка нека и видим баш тај број на интерфону чекира,ја приђем објасним да сам дошао на разговор за посао она као изгледа да још нико није стигао,па ајде самном горе и ја кренем да је питам о фирми,сазнам да она ради ту и то је то. После све што сам је питао у вези фирме није хтела да одговори,те видећеш,те не смем о томе,те па сазнаћеш ускоро...

Уђемо ми у тај стан,тамо неки мушкарци и жене у оделима мало ми опет чудно,али ајде...одмах се ангажују око мене,ставише ме у неку учионицу и туц муц доби ја менторку Very Happy

Е ту већ почиње мало филозофије увучено у причу,секташење,ту сазнајем да се ради о неким препаратима,да је циљ да продајемо то,да ми је она ментор и профа,..али то је прелиминарни састанак,предавање почиње за пола сата.

Није се мени то у старту свидело и мање више сам хтео да одем,али ми било мало глупо,реко ајде сачекам то предавање па ћу отићи. Предавање почиње на великом биму где улазе мушкарци и девојке у оделима исто обучени ,значи као униформа и причају о томе како им је лепо у хербалајфу,показујући нам слике са фејса како су ишли овде или онде,овај је имао жељу да упозна овог и то је остварио,овај је имао жељу да упозна оног,овај да иде овде,онај онде и све су остварили захваљујући хербалајфу,чак каче рачуне да видимо уплате које су биле,од неколико хиљада долара... Испирање мозга и то класично. Па онда о компанији како је то ултра мега гига,како су спонзори америчких клубова и све остало... Па онда тужне приче које су погодне за наше поднебље где изађе неки лик и прича како пре хербалајфа није имао за паштету,живео је лоше,али откад је ушао ту,стигао је да оде на утакмицу Барселоне за коју навија цео живот итд итд итд.

А притом нико да објасни што је седиште те фирме камуфлирано,што нема јасног назива,што се људи позивају на разговоре кроз причу да је у питању фирма која нема везе са хербалајфом...

Од 50так људи који су дошли као и ја,једини ми то све било мало фуј,одлучим ја на пола тог предавања да одем имам неодложне обавезе,иначе да састанак и предавање је било у недељу. Играла је Звезда у Смедереву,морам да идем,излазим из те сале где се одржало предавање а оно испред још 50 људи исто сви у оделима,сакоима,нуде ми њихове шејкове да пробам,реко не могу хвала и одем.

После неког времена одлучим да потражим на нету мало више информација о њима пошто сам им рекао да ћемо се чути и од тада су ме цимали још једно 3 пута телефоном додуше...и ту нађем да је хербалајф у многим земљама света забрањен,да су препарати штетни за здравље и да урушавају здравље човека и да је то својеврсна секта.
Морам исто рећи да су препарати папрено скупи и да људи издвајају велики новац за њих нпр један шејк је око 60-70 еура а то је као за почетак,на то се ментори богате и стваре се та кохезија,ментори ти постају део породице,најбољи пријатељи,отац и мајка,креирају лажну слику да сте супер и да се знате одувек,само је битно да радите шта они траже,довлачите нове људе и плаћате баснословне суме. Наравно испирање мозга се подразумева да ти постајеш својеврсна њихова реклама.


Quote:
Šejkovi „Herbalajfa" sadrže sastojke štetne po zdravlje ljudi, i to je činjenica koju niko ne može da ospori, tvrdi za Kurir dr Miroslav Stojšić, bivši načelnik Veterinarske inspekcije.

Prema njegovim rečima, jedna od veoma opasnih supstanci po ljudsko zdravlje je karagenan, a upravo se ona nalazi.
- Ta supstanca je hidrokoloid, strahovito vezuje vodu, i kad uđe u organizam lepi se za sluzokožu debelog creva, izazivajući kolitis. Ukoliko se nastavi s njegovim unosom u organizam, dolazi do ulicerativnog kolitisa, koji se manifestuje opadanjem komadića sluzokože. Kao krajnja opcija, može se javiti rak debelog creva - naglašava dr Stojšić i dodaje da se karagenan dobija iz crvene morske alge. Prema njegovim rečima, i prekomerna upotreba soje u ovim dodacima ishrani je nezdrava.

- Prekomerna upotreba soje nije dobra, naročito ako je genetski modifikovana. Opšte je poznato da je sedište ove kompanije u Americi, gde je korišćenje GM hrane dozvoljeno, tako da su logične sumnje da je soja koja se nalazi u ovim preparatima modifikovana - objašnjava Stojšić.

Profesor Ivan Stanković iz Instituta za bromatologiju na Farmaceutskom fakultetu kaže za Kurir da kompanija „Herbalajf" nije registrovana u bazi podataka Ministarstva zdravlja.

- Nisu podneli zahtev za kategorizaciju, iako su bili u zakonskoj obavezi da to učine. Prema Pravilniku o zdravstvenoj ispravnosti dijetetskih proizvoda, svi proizvođači moraju biti registrovani u bazi podataka Ministarstva zdravlja. Za to im je potrebno naše mišljenje o kategorizaciji dijetetskih proizvoda, na osnovu koga se u Gradskom zavodu za javno zdravlje rade analize zdravstvene ispravnosti tih proizvoda - kaže Stanković i opominje korisnike da kontrola ispravnosti „Herbalajfovih" proizvoda nije urađena.


Oni nisu voljni da se predstave, niti da odgovaraju na pitanja novinara. Kad smo jednog od njih pitali za ime, kazao je: „Neka bude da se zovem Jovan Nenadović." Novinari su pokušali da razgovaraju i s nezavisnim distributerom „Herbalajfa" čiji su broj našli na sajtu Zdrave ishrane. Nije hteo da se predstavi. Rekao je da svojim kupcima izdaje fiskalni račun, ali da proizvodi ne mogu da se kupe u apotekama i prodavnicama zdrave hrane. Između ostalog, urlajući nam je poručio:

- Sjašite s mene! Što ne jurite nekog drugog? J.bite se svi


http://www.vitkigurman.com/2013/09/19/vlasnik-herbalife-srbija/
Admin
Admin
Admin

Репутација : 2
Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2014

https://lijepanasazvjezda.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ Empty Re: ХЕРБАЛАЈФ - УТИСЦИ, САВЕТИ, ИНФОРМАЦИЈЕ

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu