Црвено-бијела биртија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Припреме у Словенији уз виски и марлборо

+10
tvsa
kimi f1
Majka iz Cacka
Admin
Lerdi Ptica
dragan_wien
звијездаш из шумске
Лунаћик
Radonja odlazi!
Алфа
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Lerdi Ptica Ned 19 Jan 2014 - 1:14

Последњи инфо.

Дауда и Мрђа не путују на припреме у Словенију !
Lerdi Ptica
Lerdi Ptica

Репутација : 3
Broj poruka : 200
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Лунаћик Ned 19 Jan 2014 - 2:23

Хоће ли бити наших извјештача у Словенији?
Лунаћик
Лунаћик

Репутација : 3
Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.01.2014
Lokacija : Живим урудом, иначе сам извареша

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Rizleyy Ned 19 Jan 2014 - 2:28

Гонореја, трипер или капавац је заразна полна болест која се преноси полним контактом. Приликом полног контакта долази до преноса бактерије са слузнице полних органа заражене особе на слузницу здраве особе. Бактерије нападају цилиндрични епител слузнице (цервикални канал, ректум) изазивајући упалну реакцију.
Ако се ова болест не лечи, изазива стерилитет код мушкараца и жена и слепило новорођенчади код мајки које су заражене. Болест може захватити и задње црево, слузокожу уста, вежњачу ока и урогенитални тракт. Лечи се антибиотицима, пеницилином, ако је резистентна онда другим. Запуштена болест прелази у хроничну, а из епитела уретре код мушкараца прелази на мокраћну бешику, семеводе, семену кесицу и тестисе као и бубреге.
Rizleyy
Rizleyy

Репутација : 0
Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.01.2014
Godina : 22
Lokacija : 1200, Њиен

http://vukajlija.com

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Lerdi Ptica Čet 23 Jan 2014 - 6:51

Победа над Анкараном 7 - 0.

Е ТО ЈЕ ЗВЈЕЗДА !!!

Не свиђа ми се црвени картон Касалице, нервозан је због пропалог трансфера у Мордовију, треба неко из Управе да му укаже да не брука црвено бјели дрес у будућности... Ипак смо ми господа.
Lerdi Ptica
Lerdi Ptica

Репутација : 3
Broj poruka : 200
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Admin Čet 23 Jan 2014 - 7:00

Lerdi Ptica ::Победа над Анкараном 7 - 0.

Е ТО ЈЕ ЗВЈЕЗДА !!!

Смијешно ми је чему се радује данашња омладина, али капирам вас кад не знате за боље. Некада би овакве левате испрашили са бар 15 голова и ми би још незадовољни у Мадери коментарисали. Победимо ове аматере и одмах као, ово је Звезда, е моја децо, немате ви појма шта је Звезда  :pale:
Admin
Admin
Admin

Репутација : 2
Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2014

https://lijepanasazvjezda.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Lerdi Ptica Čet 23 Jan 2014 - 7:02

Турски фудбал напредује Админе... То је неко моје мишљење.
Lerdi Ptica
Lerdi Ptica

Репутација : 3
Broj poruka : 200
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Admin Čet 23 Jan 2014 - 9:41

Da, danas svi igraju fudbal...osim nas... Twisted Evil 
Admin
Admin
Admin

Репутација : 2
Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2014

https://lijepanasazvjezda.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Поп Дукљанин Pet 24 Jan 2014 - 0:27

Ова побједа је дефинитивно показала да смо добри али нам треба мали Зорић из Челика да би узели пехар. Моје неко мишљење је да шњим добијамо велико појачање на позицији Црногорца. Поздрав с југа
Поп Дукљанин
Поп Дукљанин

Репутација : 3
Broj poruka : 16
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Lerdi Ptica Pet 24 Jan 2014 - 1:15

Незз, ја сам чуо да је тај Зорић члан групе ФАП МАШИНА и да није звјездаш од малих ногу... Не требају нам такви у тиму. Такође сам чуо да би тражио плату тј. да не би играо за џабе што није одлика ПРАВИХ ЗВЈЕЗДАША који су свесни ситуације у којој се једна једина налази.
Lerdi Ptica
Lerdi Ptica

Репутација : 3
Broj poruka : 200
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od tvsa Pet 24 Jan 2014 - 13:14

Admin ::
Lerdi Ptica ::Победа над Анкараном 7 - 0.

Е ТО ЈЕ ЗВЈЕЗДА !!!

Смијешно ми је чему се радује данашња омладина, али капирам вас кад не знате за боље. Некада би овакве левате испрашили са бар 15 голова и ми би још незадовољни у Мадери коментарисали. Победимо ове аматере и одмах као, ово је Звезда, е моја децо, немате ви појма шта је Звезда  :pale:

+1492
tvsa
tvsa

Репутација : 0
Broj poruka : 10
Datum upisa : 19.01.2014
Lokacija : Јунајтед Стејтс

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od dragan_wien Pon 27 Jan 2014 - 4:01

pobijedi se momci i triglav 3-1,mrdja,dauda i pecnik,dobro je ovo pocela,valjda ce se jos bolje i zavrsiti...
dragan_wien
dragan_wien

Репутација : 2
Broj poruka : 40
Datum upisa : 17.01.2014
Godina : 45
Lokacija : bec

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od rizna ziveli Sre 29 Jan 2014 - 0:04

Jel Lune u Sloveniji ? ima li neko neku informaciju? Slabo sam obavesten, bio sam na svetoj gori.
rizna ziveli
rizna ziveli

Репутација : 1
Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Radonja odlazi! Uto 4 Feb 2014 - 4:25

jooooj sutra tekma sa tuzlom, kako podseca na bivsu jugu sve... samo onog ciru ne volim jos kad je rekao ono o robiju...
Radonja odlazi!
Radonja odlazi!

Репутација : -665
Broj poruka : 105
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Admin Sre 5 Feb 2014 - 2:39

Ovaj Ninkovic je prevara od igraca. Ne kazem da je los, ali u odnosu na ono kako neki predstavljaju je uzas. Lik samo izgleda fudbalerski i ima te neke poteze kojima se svi dive, ali ti lepi potezi su uglavnom do sada bili potpuno beskorisni. Nigde nema, nista korisno ne radi. Recimo Mijailovic je bar duplo bolji i korisniji od njega u napadu, a lik je bek, pa ga niko toliko ne hejluje. Milijas je isti kurac na sredini ko i Ninkovic, nista nije gori i beskorisniji, ali jebi ga, grbav je, procelav i ne izgleda fudbalerski. Ako neko misli da smo nesto resili na sredini sa Ninkovicem i da napokon imamo plejmejkera koga trazimo godinama, vara se.
Admin
Admin
Admin

Репутација : 2
Broj poruka : 120
Datum upisa : 17.01.2014

https://lijepanasazvjezda.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Lerdi Ptica Sre 5 Feb 2014 - 3:20

Звезда - Слобода Тузла 0 0 .

Солидан је то резултат мада сам се потајно надао побједи... Слобода, Челик Зеница и Динамо Винковци су увек били најтежа гостовања. Бод је пуна капа. Идемо даље момци главу горе па кад дође Луне биће :његајебемо:
Lerdi Ptica
Lerdi Ptica

Репутација : 3
Broj poruka : 200
Datum upisa : 17.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Radonja odlazi! Sre 5 Feb 2014 - 3:51

3:0 protiv tima koji vodi ciro blazevic (namerno malim slovima). Robi, nadam se da si gledao svoju Zvijezdu, i da si ponosan kako smo odrali cirkuzanta za tebe.
Radonja odlazi!
Radonja odlazi!

Репутација : -665
Broj poruka : 105
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Припреме у Словенији уз виски и марлборо - Page 2 Empty Re: Припреме у Словенији уз виски и марлборо

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu